fullscreenbg

Referans

TAVUK DÜNYASI ZAFER PLAZA

TAVUK DÜNYASI ZAFER PLAZA

TAVUK DÜNYASI ZAFER PLAZA

TAVUK DÜNYASI ZAFER PLAZA 

Hiç tavuk yediniz mi ? sloganı ile yola çıkan Tavuk Dünyası, hızlı ve emin adımlar ile büyümeye devam ediyor.

Tüm şubelerinde robotPOS infinia Franchise Solutions kullanılıyor

Gerek firmaya ait gerekse franchising iş modeli ile çalışılan şubelerin tüm satış verileri, infinia Web works platformunda gerçek zamanlı olarak takip edilebiliyor.

 

 


 

Tavuk Dünyası Hakkında..

Tavuk Dünyası markası, yeme içme sektöründe 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, bugün 4 ilde 15 farklı noktada restoran-cafe hizmeti veren şirketleri bünyesinde bulunduran Özmar A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.

Özmar A.Ş. bünyesinde restoran danışmanlık hizmetleri birimi, restoran tedarik birimi ve lojistik hizmetleri birimleri aktif olarak restoran işletmelerine destek vermektedir.

Ülkemizde yeme içme sektöründeki ihtiyaçları araştıran Özmar A.Ş. güvenilir bir kurumun çatısı altında, Türk insanının damak tadına uygun, sadece tavuk ürünleri satışı yapılan bir restoran zinciri açığını tespit etti.

2 yıl süren AR-GE ve markalaşma süreci sonunda altyapı çalışmalarını tamamlamış olan Tavuk Dünyası, kısa süre içinde İstanbul’dan başlayarak Türkiye’ye yayılma hedefini ortaya koydu.

Soslu Tavuk’u 2004 yılında sırrı bizde saklı tarifimiz ile icat ettik, ülkenin seçkin restoran zincirlerinde müşterileri ile buluşturduk. O kadar lezzetliydi ki SOSLU TAVUK, kısa sürede çok sevildi, dilden dile dolaşmaya başladı.

Müşterilerimiz zamanla SOSLU TAVUK’u bir marka haline getirdiler. Bu ilgi, lezzetiyle bir marka haline gelen mutfağımıza kurumsal kimlik kazandırma konusunda bizi heyecanlandırdı. Ve biz de artık markalaştırmaya karar verdik. 2011 yılında tamamlanan kurumsal kimlik çalışmalarımız, oluşturduğumuz sıradışı konseptimiz, zengin ve özel mutfağımız, her kesime keyif verecek olan menülerimiz ile önce İstanbul’un seçkin noktalarında yerimizi almaya başladık.

“Bu Lezzetten Vazgeçemeyeceksiniz” diyerek yola çıktık. Türkiye bu lezzetten vazgeçemedi. Ve şimdi TAVUK DÜNYASI’nın bir o kadar lezzetli tüm ürünleri ile damaklarınıza keyif katmak istiyoruz.

Türkiye’nin çok sevdiği bu lezzetlere gösterdiğiniz ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

http://www.tavukdunyasi.com/

Kullanılan Modüller

Posted in Referans

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TAVUK DÜNYASI SUNGURLU http://t.co/XI0b3dIHiG
ÇITIR USTA KAVACIK http://t.co/dwQnylcG3K
KASAP DÖNER TRUMP TOWERS http://t.co/QrQZnyZYl0
BEYOĞLU SOKAK KAHVESİ http://t.co/lqB2eLRbBb
ÇITIR USTA ARMONİ PARK http://t.co/NFP8HOKuuC
BURGER LAB KARAKÖY http://t.co/S0tDlo5Qj1
BURGER LAB AKMERKEZ http://t.co/1CJufFj4Tq
FIRINDAN BURSA http://t.co/4kLVKk7zHK
KÜMES DİL-ASA RESTAURANT http://t.co/5PYA3Mq8Kz
GÖNÜL KAHVESİ NOSTALJİK TREN İSTASYONU http://t.co/scPPP7OT7M

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress